kalendár Akcií

Budúce Semináre a VÝlety

 

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

ChceTE sa zúčastniť niektorej z akcií?

Tu sa môžete prihlásiť.

 

Moje Aktivity

Ženské semináre

Ako certifikovaná lektorka Cyklickej ženy® je mojím potešením sprevádzať ženy na ceste k návratu sebe samej, k svojej vnútornej žene. Robím rôzne stretnutia a workshopy, kde ženám pomáham sa dozvedieť o sebe viac cez ich vlastnú cycklickosť, cez svoje telo a ich vnútorné vnímanie.

Výlety  na silové miesta

Miesta, kde sa človek cíti veľmi príjemne.  Kde cíti niečo, čo sa nedá voľným okom zachytiť, ale napriek tomu vníma, že je tu niečo inak. Dokážu liečiť našu dušu, pretože máme pocit, akoby sme sa tam chodili dobíjať, akoby nám energia toho miesta navracala stratenú energiu.

Terapia Duše

Terapia Duše je veľmi jedinečný spôsob práce s dušou človeka. Túto metódu som si veľmi obľúbila, pretože je jemná, no zároveň veľmi účinná a dokáže sa
prostredníctvom nej riešiť na jednom sedení aj niekoľko problémov klienta naraz, napríklad bloky z detsva, alebo aj obdobia spred narodenia.

Niečo o mne

Som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšením, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám, ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby nám spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.