Príbeh mojej

Vlastnej cesty

 

 

Príbeh

mojej

Vlastnej

cesty

Moj Príbeh a poslanie

Milí priatelia, vitajte na mojej stránke. K jej vytvoreniu ma viedla cesta - moja osobná cesta, na ktorej som postupne hľadala odpoveď na otázku - aké je moje životné poslanie?

Skladala som si dieliky do skladačky života, začala viac počúvať svoju intuíciu a opäť sa prinavrátila, po náročnom životnom období, viac sama k sebe.

Takmer 20 rokov som pracovala v relatívne "chladných" svetoch. Najprv ako vyšetrovateľka na polícii a potom v korporátnom svete bankovníctva, kde pracujem (hoc už na kratší úväzok) dodnes.

Ale pri pretváraní samej seba a tým zároveň aj sveta okolo mňa, som začala stretávať ľudí, ktorí boli pre mňa v mnohom inšpiráciou. Naviedli ma na cestu, po ktorej kráčam dnes. A práve vďaka ich zdieľanej múdrosti som pochopila, že CHCEM niečo zmeniť, že VIEM, že sa to dá inak a že CÍTIM, že toto je tá moja cesta.

Mám rada výzvy - také to hľadanie možností ako sa dá dostať na životnej ceste (ach, opäť tá cesta😃) z bodu A do bodu B. A tiež vychádzanie zo svojej komfortnej zóny rôznymi spôsobmi, ktoré ma posúvajú ďalej (dodnes mám napríklad v živej pamäti ako som na Hviezdoslavovom námesti v Bratislave pred budovou Slovenského národného divadla na pódiu prednášala o ženskej cyklickosti, nakoľko sa program festivalu, na ktorom som účinkovala, asi hodinu pred mojim vystúpením presunul z Medickej záhrady priamo na hlavný stage na námestie 😃). Vnímam, že práve vďaka tomu sa môžem viac rozvíjať, rásť, byť možno aj inšpiráciou pre iných.

A v istom okamihu života prišlo zároveň uvedomenie, že tá cesta môjho poslania je jasne predo mnou. Že už nemôžem len tak preskakovať okolo cesty a rozmýšľať, či na ňu vôbec stúpiť, či len jednou nohou, či oboma, že tá CESTA TU UŽ JE, že ma už VEDIE, že stačí, keď s dôverou po nej vykročím, budem mať otvorené srdce a dovolím veciam, aby sa v plynutí s mojím zámerom diali.

A tak - aj "v chladnom korporátnom svete" som našla svoj priestor, kde dokážem byť prospešná svetu a ľuďom v ňom, keď sa im udeje nejaká ťažká životná situácia. No zároveň kráčajúc po tejto ceste hľadania samej seba som sa dostala až k ženskej cyklickosti. A postupne ako certifikovaná lektorka Cyklickej ženy som stále hlbšie objavovala svet našich darov a zosilnených schopností v každej fáze nášho cyklu. Verná svojej povahe a svojim presvedčeniam som začala pretvárať nielen svoj osobný, ale aj pracovný svet skrze ženskú cyklickosť.

Hľadala som spôsoby ako byť ženou so svojou premenlivosťou, a to aj v tom korporátnom svete, ktorý naozaj nie je až taký chladný akoby sa na prvý pohľad zdalo.

 

 

Moja Vízia

 

Pochopila som, že síce nemôžem zmeniť celú korporáciu hneď, ale môžem byť inšpiráciou pre niekoľko žien, či mužov v nej, ktorí možno budú ďalej pretvárať vďaka poznaniu ženských premien tie svoje svety, v ktorých žijú a tak sa môže potom postupne veľa zmeniť.

Chcem byť tiež sprievodkyňou a pomáhať aj iným ženám, ktoré sa ku mne akokoľvek dostanú, aby začali žiť svoj život s väčšou radosťou a ľahkosťou práve vďaka poznaniu ženskej cyklickosti. Zároveň ich chcem tiež inšpirovať k tomu, aby hľadali možnosti AKO a ČO môžu vo svojich životoch zmeniť, či pretvoriť a najmä, aby si DOVOLILI - dovolili byť samými sebou, dovolili si oddychovať, keď to telo aj duša potrebuje, dovolili si naplno využívať svoje schopnosti, dovolili si žiť život, po ktorom túžia.

Mojím cieľom v roku 2019 je navštíviť čo najviac slovenských miest a usporiadať v nich prednášky o ženskej cyklickosti. Aby z týchto poznaní, možno pochopení samej seba a svojej premenlivosti mohlo načrieť čím viac žien a vlastne aj mužov, ak sa pridajú. Pretože bez nich našu cyklickosť naplno a v porozumení nedáme. A keby ste chceli, či vedeli o nejakej komunite vo vašom meste, ktorá by mala o túto tému záujem, s dôverou ma môžete kontaktovať. Nech sa sny môžu plniť.

Pretože cesta žitia autenticity je oslobodzujúca, prináša slobodu, radosť, ľahkosť a zároveň otvára netušené skryté dary v nás.

Nuž pozývam vás na túto cestu ku mne, pozývam vás otvoriť brány do cyklického sveta a možno aj ešte ďalej.

Nech spolu tvoríme vedomejší, krajší a čarovnejší SVET.

Moje Aktivity

Ženské semináre

Ako certifikovaná lektorka Cyklickej ženy® je mojím potešením sprevádzať ženy na ceste k návratu sebe samej, k svojej vnútornej žene. Robím rôzne stretnutia a workshopy, kde ženám pomáham sa dozvedieť o sebe viac cez ich vlastnú cycklickosť, cez svoje telo a ich vnútorné vnímanie.

Výlety  na silové miesta

Miesta, kde sa človek cíti veľmi príjemne.  Kde cíti niečo, čo sa nedá voľným okom zachytiť, ale napriek tomu vníma, že je tu niečo inak. Dokážu liečiť našu dušu, pretože máme pocit, akoby sme sa tam chodili dobíjať, akoby nám energia toho miesta navracala stratenú energiu.

Terapia Duše

Terapia Duše je veľmi jedinečný spôsob práce s dušou človeka. Túto metódu som si veľmi obľúbila, pretože je jemná, no zároveň veľmi účinná a dokáže sa
prostredníctvom nej riešiť na jednom sedení aj niekoľko problémov klienta naraz, napríklad bloky z detsva, alebo aj obdobia spred narodenia.

ReferencIe

Lákalo ma zistiť viac o ženskej cyklickosti, no hľadala som vhodnú formu a hlavne lektorku. Danka je normálna žena, pracujúca v korporácii, nohami stojí pevne na zemi a to bola pre mňa záruka, že nás dokáže previesť touto citlivou témou. Pre mňa bolo najsilnejšie poznanie, že je normálne a prirodzené cítiť sa každý deň inak. Nebyť perfektná, dovoliť si oddychovať a robiť to, kam ma to ťahá práve v tej fáze, v ktorej som. Uvoľnila som každodenný tlak na výkon a viac si dovolím len tak byť a plynúť s tým, ako to práve je.
Soňa Ondrejková
Keď som minulý rok absolvovala kurz u Danielky, hneď som vedela, že pochopenie cyklov a ženy vo mne je to, čo mi doteraz chýbalo. Zistila som, že každý deň sa moje vnímanie mení a to pravidelne v cykle. Teraz viem, že je v poriadku, že sa každý deň cítim inak a že jednoducho nedokážem podávať rovnaký výkon každý deň, pretože nie som muž. Spoločnosť a systém nás však toto neučí a robí skôr pravý opak. Preto som rada, že existuje niekto ako Danielka, ktorá pomáha ženám stať sa skutočnými ženami...
Zuzana Frťalová
Danielke patrí moje veľké ĎAKUJEM za to, čo robí pre nás, pre ženy, ktoré niekedy stratia smer, nevedia, prečo sa určité veci dejú tak, ako sa dejú, a práve Danielka nám ten smer zasa ukazuje a vracia nás späť na našu cestu, Cestu Ženstva, cykličnosti, radosti zo života. Cítim, že práve tento workshop mi dal to, čo som stále hľadala, krásnu ženskú energiu, vieru v seba, vieru v ženstvo. Ďakujem aj za rituál Menarché, ešte som nikdy nič tak silné so ženami nezažila. Bolo to všetko nádherne a odporučila by som to zažiť každej žene.
Michaela Morávková
Dala si mi akoby návod na mňa. Konečne rozumiem, čo sa vo mne deje a môžem k sebe pristupovať s väčšou láskou a prijatím ako to bolo doteraz. To, čo som sa u teba naučila mi už nikto nezoberie a ak by som náhodou zabudla, prídem opäť, lebo viem, že žiť ako cyklická žena má pre mňa veľký význam.
Ali Žiaková

najbližšie výlety a semináre nájdeš tu

Stiahni si e-book zadarmo

Chceš sa dozvedieť viac o silových miestach?