Príbeh mojej

Vlastnej cesty

 

 

Príbeh

mojej

Vlastnej

cesty

Moj Príbeh a poslanie

Takmer 20 rokov som pracovala v relatívne "chladných" svetoch. Najprv ako vyšetrovateľka na polícii a potom v korporátnom svete bankovníctva, kde pracujem (hoc už na kratší úväzok) dodnes.

Ale pri pretváraní samej seba a tým zároveň aj sveta okolo mňa, som začala stretávať ľudí, ktorí boli pre mňa v mnohom inšpiráciou. Naviedli ma na cestu, po ktorej kráčam dnes. A práve vďaka ich zdieľanej múdrosti som pochopila, že CHCEM niečo zmeniť, že VIEM, že sa to dá inak a že CÍTIM, že toto je tá moja cesta.

Mám rada výzvy - také to hľadanie možností ako sa dá dostať na životnej ceste z bodu A do bodu B. A tiež vychádzanie zo svojej komfortnej zóny rôznymi spôsobmi, ktoré ma posúvajú ďalej (dodnes mám napríklad v živej pamäti ako som na Hviezdoslavovom námesti v Bratislave pred budovou Slovenského národného divadla na pódiu prednášala o ženskej cyklickosti, nakoľko sa program festivalu, na ktorom som účinkovala, asi hodinu pred mojim vystúpením presunul z Medickej záhrady priamo na hlavný stage na námestie 😃). Vnímam, že práve vďaka tomu sa môžem viac rozvíjať, rásť, byť možno aj inšpiráciou pre iných.

A v istom okamihu života prišlo zároveň uvedomenie, že tá cesta môjho poslania je jasne predo mnou. Že už nemôžem len tak preskakovať okolo cesty a rozmýšľať, či na ňu vôbec stúpiť, či len jednou nohou, či oboma, že tá CESTA TU UŽ JE, že ma už VEDIE, že stačí, keď s dôverou po nej vykročím, budem mať otvorené srdce a dovolím veciam, aby sa v plynutí s mojím zámerom diali.

A tak - aj "v chladnom korporátnom svete" som našla svoj priestor, kde dokážem byť prospešná svetu a ľuďom v ňom, keď sa im udeje nejaká ťažká životná situácia. No zároveň kráčajúc po tejto ceste hľadania samej seba som sa dostala až k ženskej cyklickosti. A postupne ako certifikovaná lektorka Cyklickej ženy som stále hlbšie objavovala svet našich darov a zosilnených schopností v každej fáze nášho cyklu. Verná svojej povahe a svojim presvedčeniam som začala pretvárať nielen svoj osobný, ale aj pracovný svet skrze ženskú cyklickosť.

Hľadala som spôsoby ako byť ženou so svojou premenlivosťou, a to aj v tom korporátnom svete, ktorý naozaj nie je až taký chladný akoby sa na prvý pohľad zdalo.

 

 

Moja Vízia

 

Pochopila som, že síce nemôžem zmeniť celú korporáciu hneď, ale môžem byť inšpiráciou pre niekoľko žien, či mužov v nej, ktorí možno budú ďalej pretvárať vďaka poznaniu ženských premien tie svoje svety, v ktorých žijú a tak sa môže potom postupne veľa zmeniť.

Chcem byť tiež sprievodkyňou a pomáhať aj iným ženám, ktoré sa ku mne akokoľvek dostanú, aby začali žiť svoj život s väčšou radosťou a ľahkosťou práve vďaka poznaniu ženskej cyklickosti. Zároveň ich chcem tiež inšpirovať k tomu, aby hľadali možnosti AKO a ČO môžu vo svojich životoch zmeniť, či pretvoriť a najmä, aby si DOVOLILI - dovolili byť samými sebou, dovolili si oddychovať, keď to telo aj duša potrebuje, dovolili si naplno využívať svoje schopnosti, dovolili si žiť život, po ktorom túžia.

Mojím cieľom v roku 2019 je navštíviť čo najviac slovenských miest a usporiadať v nich prednášky o ženskej cyklickosti. Aby z týchto poznaní, možno pochopení samej seba a svojej premenlivosti mohlo načrieť čím viac žien a vlastne aj mužov, ak sa pridajú. Pretože bez nich našu cyklickosť naplno a v porozumení nedáme. A keby ste chceli, či vedeli o nejakej komunite vo vašom meste, ktorá by mala o túto tému záujem, s dôverou ma môžete kontaktovať. Nech sa sny môžu plniť.

Pretože cesta žitia autenticity je oslobodzujúca, prináša slobodu, radosť, ľahkosť a zároveň otvára netušené skryté dary v nás.

Nuž pozývam vás na túto cestu ku mne, pozývam vás otvoriť brány do cyklického sveta a možno aj ešte ďalej.

Nech spolu tvoríme vedomejší, krajší a čarovnejší SVET.