Terapia Duše

Terapia Duše

O tejto technike:

Terapia Duše je veľmi jedinečný spôsob práce s dušou človeka. Túto metódu som si veľmi obľúbila, pretože je jemná, no zároveň veľmi účinná a dokáže sa prostredníctvom nej riešiť na jednom sedení aj niekoľko problémov klienta naraz.

Práca s klientom sa deje počas terapie na úrovni podvedomia, kde máme uložené rôzne skryté vzorce, programy, presvedčenia, či strachy, bolesti a smútky. Klient si celý priebeh terapie pamätá. Zmeny, ku ktorým počas terapie dochádza, sa dejú takmer okamžite a na veľmi hlbokej úrovni.

Mojím poslaním ako terapeuta je:

Oslobodzovať duše od zbytočného utrpenia, pomáhať prostredníctvom rušení rôznych druhov pút a prostredníctvom absolútneho odpustenia sebe i druhým k slobode Duše a otvorenému srdcu tak, aby sa každý mohol vrátiť sám k sebe, vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu a byť sám sebou.

Ľudia sa po Terapii Duše stávajú vedomejší, odkrývajú sa im cesty, ako napĺňať svoje poslanie a rozpamätávajú sa, kým skutočne sú. Dochádza u nich totiž k pochopeniu na mnohých úrovniach. Či už na emocionálnej, duševnej, fyzickej alebo duchovnej. 

Je pre mňa obrovskou radosťou sledovať, ako sa menia klienti doslova v priebehu jedného sedenia. Majú rozjasnené oči, uvoľnené črty tváre, vyzerajú sviežo, krajšie, mladšie, majú vyrovnané držanie tela. Všetci zhodne tvrdia, že si všimli zmeny v správaní okolia vo vzťahu k nim, sú pokojnejší, posilnila sa ich viera a seba-vedomie.

Počas nášho stretnutia vám ukážem, ako môžete so sebou ďalej pracovať aj v domácom prostredí. Budete si tak vedieť poradiť so situáciami, ktoré doteraz boli pre vás náročné a začnete žiť s väčšou ľahkosťou.

*Je ALTERNATÍVNOU formou terapie, nie klasickým akreditovaným psychoterapeutickým smerom.

Pre koho je Terapia Duše vhodná?

 

 • dospelých a deti (od cca 12 rokov – záleží na povahe problému)
 • s mladšími deťmi sa pracuje prostredníctvom matky
 • mužov a ženy 

Pre koho Nie je Terapia Duše vhodná?

 

 • drogovo závislé osoby
 • osoby užívajúce psychofarmaká
 • tehotné ženy
 • dojčiace ženy iba po konzultácii vopred
 •  ľudí so schizofréniou
 • ľudí, ktorí nie sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

Bližšie informácie a Prihlásenie

 

 • Doba trvania sedenia: 2 – 3 hodiny
 • Cena: 60 eur
 • Prihlásiť sa môžete buď cez prihlasovací formulár nižšie, ale aj telefonicky alebo e-mailom

Chcem sa prihlásiŤ

Niečo o mne

Som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšením, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám, ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby nám spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.