Výlety na Silové miesta

Výlety na Silové miesta

Na Zemi sú miesta, ktoré  svojím zvláštnym vyžarovaním na seba upozorňujú, priťahujú. Pramene, studničky, rybníky, skaly, kopce, stromy, stavby akoby v sebe ukrývali zázračnú moc. Čo spôsobuje tú nevysvetliteľnú silu ? Nie je viditeľná voľným okom, nie je hmatateľná, len tam jednoducho  vnímame prítomnosť niečoho príjemného, čarovného. Človek sa  cíti dobre a odchádza odtiaľ nabitý energiou. Mnohým takýmto miestam sa pripisujú účinky, ktoré liečia nielen dušu, ale i telo.

Nazývajú sa silové alebo energetické centrá. Tak ako planéta Zem, tak aj každý národ ma svoje územie dýchajúce históriou predkov s vlastnými energetickými miestami. Zdravie a sila národa závisí práve od starostlivosti o tieto centrá. Hovorí sa, že koľko dáme, toľko dostaneme. Tak, ako národ udržuje a lieči svoju krajinu, tak ho ona spätnou väzbou dobíja a posilňuje, či si to jednotlivci  uvedomujú alebo nie. Krajina má potom „akési šťastie“. Vyhýbajú sa jej rôzne výrazné prírodné katastrofy a celkovo sú tam ľudia spokojní.

Na Slovensku sú dokonca celé lokality, kde sa dobre darilo ľudom, zvieratám i rastlinám lepšie ako inde, a to po stáročia, nie len za vlády istého rodu. Samozrejme, citlivejší jedinci spozorovali rozdiel hneď. Nie nadarmo vznikali príslovia typu: “Kde si ľahne stádo kráv, postav dom”, “Kde sú mravce, nebude dobre človeku”, “Nestavaj dom na križovatke” a podobne. Jednoducho sú miesta, kde sa darí dobre, aj za skromnejších podmienok, a naopak, kde i v záplave zlata všetko chradne a umiera.

A tak vlastne veľkú časť môjho života – vedome, či podvedome-  vyhľadávam takéto miesta v našej krajine a rada po nich sprevádzam aj ďalších ľudí, aby sme na nich mohli dobiť  svoju energiu, odovzdať časť svojej energie tomuto miestu, nechať na seba pôsobiť históriu našich predkov, napojiť sa na ňu a odniesť si časť tejto energie aj zo sebou domov.

výlety na silové miesta

1703

Putovanie na miesto, kde prúdi energia lásky

17.3. 2019 10:00 - 17.3. 2019Slaská
Vo vzduchu už cítiť jar a tak vás chcem opäť pozvať na ďalší z výletov po našej krajine. Miesto, kde vás pozývam tentokrát, som navštívila ešte minulý rok. V…

ChceTE sa zúčastniť niektorej z akcií?

Tu sa môžeTE prihlásiť.

 

Stiahni si e-book zadarmo

Chceš sa dozvedieť viac o silových miestach? 

Niečo o mne

Som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšením, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám, ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby nám spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.